GTA Polish Mods
Gameplay GTA V
Oficjalny gamaplay już teraz!


Szabla szlachecka i fala Polonezów
3 dni temu do downloadu GTA IV trafiła dość niespotykana modyfikacja. Chodzi tutaj o Polską szablę, którą posługiwali się m.in. Sarmaci w I Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Model jest świetnie wykonany i dobrze dopasowany do ręki Niko. Autorem tej jakże polskiej modyfikacji jest Deejay Zbocur aka Tomczi1811.Dziś zaś nastąpiła prawdziwa fala Polonezów z serii Daewoo-FSO, którą realizowali Lazlow555 i darewnoo. Do naszego DL wpadło 5 nowych wersji Poloneza: Truck ST 1.9D, Caro Straży Pożarnej, Caro policyjne, prototyp Poloneza Kombi, który został pokazany na targach w Poznaniu w 1998 roku i Polonez Caro Plus w zubożałej wersji nadwozia. Wszystkie Poldki są w niezmiennej, świetnej jakości z elementami losowymi i świetnie dobranymi kolorami z palet Daewoo-FSO.

Te Polonezy to najprawdopodobniej koniec Polonezów od Lazlow555 i darewnoo więc z tego miejsca chciałbym im podziękować za wkład w budowaniu polskiej sceny modyfikacji do GTA.
Zapraszam do downloadu :).
Jutro gameplay z Piątki!
Taką wiadomość zgotował nam dziś Rockstar na swoim newsletterze. Był przy tym niezwykle zwięzły, bo podał tylko jutrzejszą datę i godzinę prezentacji gameplaya czyli 9 lipca 2013 o 16:00.Wy też nie możecie się doczekać?

Źródło: Rockstar Newswire
Kolejne artworki GTA V
Rockstar nie daje nam zapomnieć o swojej najnowszej produkcji i wypuszcza dwa nowe artworki zatytułowane "Przyjaciele" i "Rodzina". Jak można się domyślić grafiki pokazują relacje jakie panują pomiędzy społeczeństwem w nowym świecie GTA.


Artwork "Rodzina" przedstawiający Jimmy'iego i Tracey.


Artwork: "Przyjaciele" ukazującego Lamara.Źródło: Rockstar Newswire
Polonezy i Żuk
Do działu download trafiła kolejna porcja nowości, a mianowicie: FSO Polonez Caro oraz Atu z silniekiem 1.4 GLI 16V również w wersjach ze stylizacją Orciari, a także kolejny Żuk A-07.

Polonezy, które trafiły do San Andreas są niczym innym jak konwertem tych, które w marcu trafiły do GTA IV. Autorem oryginalnego modelu jest Marf, a przerobienia na Caro i dodania ospojlerowania Orciari do obu wersji dokonał Mazur1133, konwert to zasługa Spidermana oraz Conrado967. Wszystkie Polonezy posiadają do wyboru dwie popularne w Caro i Atu wersje alufelg, zostały napisane nowe linijki handlingu oraz kolorów karoserii, a do tego w Caro znajduje się obiekt extra.Żuk A-07, którego dodaję tym razem jest w wykonaniu naszych kolegów po fachu ze wschodu. Newuser pokusił się o wykonanie polskiego dostawczaka i wyszło mu to całkiem dobrze. Żuk występuje w kilku wersjach np: pocztowóz i każda ma własne obiekty ekstra (niestety napisy na Żuku są w języku Rosyjskim). Ma także nowe kolory nadwozia.
Zapraszam do pobierania nowych aut z naszego downloadu.
Nowe screenshoty GTA V
Rockstar, z okazji targów E3 wydał nowe screenshoty.


Do tego polski magazyn o grach CD-Action w swoim czerwcowym numerze zaserwował nam kilka nowości, a w nich m.in.:

"» radio K-Jah powraca;
» wybuchy i płomienie nie są tak ładne jak mogłoby się wydawać;
» autor ma nadzieję, że gra będzie zawierała zaawansowany system destrukcji obiektów."


Źródła: Rockstar Games Newswire i Świat GTA.
BMX, Jelcz i Syrena
Niedawno do downloadau trafiły 3 nowe pojazdy do części San Andreas i IV:

Pierwszym z nich jest Romet BMX do GTA San Andreas autorstwa Lanser975. Model jest świetnie wykonany z dobrymi jakościowo teksturami i 9 dziewięcioma nowymi kolorami.Kolejny to Jelcz 415 wykonany przez Scania^^, którego ciężarówka również trafiła do GTA San Andreas. Jest to ciągnik siodłowy równie dobrego wykonania co poprzedni model.Ostatnim i chyba najbardziej wyczekiwanym pojazdem jest FSO Syrena Sport do GTA IV. To już 3 wersja modelu DrabyPL, który konwertował Mazur1133, ale jednocześnie ta wersja przynosi najwięcej ulepszeń oryginalnego modelu. Na szczególna pochwałę zasługuję wnętrze, które pięknie wygląda w tej wersji Syrenki.Wszystkie modele są już w downloadzie. Zapraszam do ich pobierania, a także do udzielania się na forum.
Trailery "Michael", "Franklin" i "Trevor" z polskim dubbingiem
Trzy ostatnie trailery z GTA V o naszych nowych bohaterach wyszły już jakiś czas, temu. Warto jednak jeszcze raz je obejrzeć i przeanalizować, ale tym razem z pełnym polskim dubbingiem!Polski podkład dźwiękowy zorganizował znany już na naszym portalu Jakub Kiryluk.
Prezentacja GTA V w Moskwie
Na GTAforums zawrzało. Otóż pojawiły się pierwsze podsumowania prezentacji Rockstar Games, która odbyła się w Moskwie. Rosyjskie portale są znane z tego, że dobrze recenzują takie wydarzenia. Niemniej jednak, nasz polski portal - GRYOnline, przygotował polskie podsumowanie prezentacji (na razie jako jedyny). Nie będę dłużej owijał w bawełnę, sami zobaczcie - KLIK!

Poniżej możecie zobaczyc kolejny screenshot, który wyciekł "niewiadomo skąd" :)
Kliknij, aby powiększyć.

Edycja specjalna i kolekcjonerska GTA V - oficjalne informacje
Rockstar Games pokazało wreszcie edycję kolekcjonerską oraz specjalną. Obydwie edycje różnią się od siebie paroma detalami, lecz bez względu na to którą wybierzemy, będziemy zadowoleni, ponieważ obydwie są bardzo bogate w dodatki. W dobie internetu, jak mogliśmy się spodziewać, Rockstar chce trochę zarobić na fanach, więc tym razem otrzymujemy "półmaterialne" wersje specjalne, a dlaczego? Ponieważ część dodatków będziemy zmuszeni pobrać z internetu. Dużych różnic pomiędzy wersjami nie ma, aczkolwiek one występują.

Składniki Edycji specjalnej:
-jedna kopia gry,
-stalowa szkatułka z artworkiem,
-papierowa mapa (zwinięta, zwykle bywała złożona),
-dodatkowe wyzwania lotnicze w grze,
-dodatki wizualne dla postaci oraz bronie.


Składniki Edycji kolekcjonerskiej:
-jedna kopia gry,
-stalowa szkatułka z artworkiem,
-papierowa mapa (zwinięta, zwykle bywała złożona),
-dodatkowe wyzwania lotnicze w grze,
-dodatki wizualne dla postaci oraz bronie,
-czapka New Era z logiem gry,
-dodatkowe postacie do gry multiplayer,
-unikalne samochody w garażu,
-torebka na zamek z logiem gry na suwaku.

Największą wadą jest cena. Za specjalną edycję zapłacimy około 300zł, natomiast za kolekcjonerską aż 500zł.Źródło: Rockstar Newswire